اظهار – بیان کودکان تحقیقات بارداری سرطان خون

اظهار – بیان: کودکان تحقیقات بارداری سرطان خون اخبار پزشکی

سام قریبیان در پرتغال فیلم ساخت

به گزارش ایسنا، بیش از ۷۰ درصد از فیلمبرداری فیلم “دختر خداحافظی” در کشور پرتغال و در دو شهر لیسبون و پورتو به اتمام رسیده هست. سام ..

ادامه مطلب

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد از ۴ سال اکران می‌شود

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از چهار سال خبر داد. فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد ا..

ادامه مطلب

روایت کارگردان نمایش«گم و گور» از همکاری با الناز شاکردوست و امیر جعفری ، ساکنینِ امیدوارِ قبرستان

امیر مهندسیان می‌گوید نمایش «گم و گور» اگرچه در قبرستان و غسالخانه می‌گذرد ولی تِمِ امید در آن است و مضمونِ تولد که در تضاد با مکان قرار می‌گیرد. ..

ادامه مطلب

در جشنواره فیلم لایپزیک ، آوانتاژ&quot، نمایش &quot

فیلم مستند سینمایی “آوانتاژ”به کارگردانی محمد کارت در نخستین حضور خارجی خود به شصتمین دوره جشنواره “لایپزیک” آلمان راه یافت.&..

ادامه مطلب

واکنش نادر طالب‌زاده به حاشیه‌های ایجاد شده است در قبال سفرش به کشور غنا

نادر طالب‌زاده گفت: اوضاع رسانه‌های معاند کاملاً روشن است ولی من از رسانه‌های داخلی در عجبم که آیا به این جریان معلوم‌الحال پیوسته و بی‌نگاه به تاثیرات چنی..

ادامه مطلب

هنوز حقم را از سینما نگرفته‌ام ، عباس غزالی در نقش جوان بغدادی به چالش کشیده شد/ بازیگر اوضاع سفید

بازیگر اوضاع سفید گفت: جهت جایزه و جشنواره کار نمی‌کنم. اعتقاد من این است که انسان باید در جهت اهدافش حرکت کند. من جوایزم را خیلی وقت پیش از مردم گر..

ادامه مطلب

واکنش الهام پاوه نژاد به اتفاق تروریستی

كوباني و مقاومت زنان و مردانِ كُرد در برابر تروريست هاي داعش را كه فراموش نكرديم ؟! سكوت جامعه ي جهاني دربرابر آن محاصره ي خونين را كه يادمان نرفته ؟..

ادامه مطلب