اظهار – بیان کودکان تحقیقات بارداری سرطان خون

اظهار – بیان: کودکان تحقیقات بارداری سرطان خون اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث 6 روز زندگی مرد شیشه‌ای با جسد همسرش!

مرد معتاد بعد از شش روز زندگی با جسد همسرش، ماجرا را به پدرش گفت و همراه او به کلانتری رفت تا تسلیم شود. 

6 روز زندگی مرد شیشه ای با جسد همسرش!

عبارات مهم : زندگی

مرد معتاد بعد از شش روز زندگی با جسد همسرش، ماجرا را به پدرش گفت و همراه او به کلانتری رفت تا تسلیم شود.

به گزارش جام جم، پنجشنبه 20 مهر امسال یکی از ماموران کلانتری کرج با قاضی ایوب ابراهیمیان، بازپرس کشیک خاص قتل کرج تماس گرفت و او را در جریان کشف جسد زنی جوان در یکی از ساختمان های مسکن مهر ماهدشت خبر داد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از کار آگاهان پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم در آپارتمانی که جسد کشف شده است بود، حاضر شدند. آنها مشاهده کردند جسد متعلق به زنی جوان است که داخل پتویی پیچیده شده است و در یکی از اتاق های آپارتمان بدون سکنه در طبقه پنجم ساختمان افتاده است.

6 روز زندگی مرد شیشه‌ای با جسد همسرش!

بررسی های اولیه نشان می داد زن جوان بر اثر خفگی به قتل رسیده و به نظر می رسید چند روزی از مرگش می گذرد. با هماهنگی قضایی جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. تحقیقات اولیه قضایی نشان می داد مقتول در آپارتمان دیگری در همان طبقه همراه شوهرش که معتاد شیشه ای است زندگی می کرده و ساعاتی پیش شوهر او با حضور در کلانتری خود را تسلیم و راز قتل را فاش کرده است.

با هماهنگی های قضایی مرد همسرکش جهت تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافته شد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

مرد معتاد بعد از شش روز زندگی با جسد همسرش، ماجرا را به پدرش گفت و همراه او به کلانتری رفت تا تسلیم شود. 

متهم به افسر تحقیق گفت: من ابتدا به هروئین اعتیاد داشتم و بعد از مدتی مصرف شیشه را شروع کردم. ده سال قبل که جهت خرید موادمخدر به یکی از بوستان های کرج رفته بودم در آنجا با همسرم آشنا شدم که او نیز اعتیاد داشت و جهت خرید مواد آمده بود. همین باعث آشنایی مان شد و بعداز چند ماه با هم ازدواج کردیم. من و همسرم هردو بدون کار بودیم.

گاهی مواقع خانواده ام هزینه زندگی مان را تامین می کردند ولی بعد از مدتی کمک هایشان قطع شد. تصمیم گرفتیم با برداشتن ساکی در سطح شهر پرسه بزنیم و با رفتن نزد مردم وانمود کنیم مسافر هستیم و سارقان کیف پولمان را زده اند. به همین خاطر پولی جهت بازگشت به شهرمان نداریم. با این تکنیک از مردم پول می گرفتیم و هزینه مواد می کردیم. سال گذشته فرزندمان به دنیا آمد ولی به خاطر مسئله ریه بعد از چهار روز خوابیدن بودن در بیمارستان فوت کرد.

متهم گفت: 15 مهر امسال من و همسرم سه بار مواد مصرف کردیم. ساعت 21 بود که به زور همسرم مرا بیدار کرد که بلند شو برویم بیرون تا جهت صبح فردایمان شیشه بخریم. من قبول نکردم و خوابیدم. به او گفتم صبح جهت خرید بیرون می رویم. همسرم دست بردار نبود تا این که احساس خفگی کردم. چشمانم را که باز کردم، دیدم همسرم پایش را روی گردنم گذاشته هست. وحشت کرده بودم او را هل دادم که کناری افتاد.

6 روز زندگی مرد شیشه‌ای با جسد همسرش!

به زور می گفت بلند شو برویم شیشه بخریم. من هم عصبانی شده است و با دستانم گلویش را گرفتم که بیهوش شد. روز بعد شیشه خریدم و به منزل آمدم. چند بار همسرم را صدا کردم تا بیاید مواد بکشد ولی جواب نداد. به سمتش رفتم و متوجه شدم مرده هست. دو روز در کنار جسد می نشستم و با همسرم حرف می زدم. شب ها هم کنار او می خوابیدم. بعد از دو روز جسد او را داخل پتو پیچیدم و به یکی از آپارتمان های خالی از سکنه بردم و آنجا رها کردم. در این شش روز به او سر می زدم و کنارش بودم. آخر پنجشنبه 20 مهر امسال طاقت نیاوردم، عنوان را به پدرم گفتم و همراه او به کلانتری رفته و خود را معرفی کردم.

با اعتراف مرد معتاد به قتل همسرش، او با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی کرج روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شد.

مرد معتاد بعد از شش روز زندگی با جسد همسرش، ماجرا را به پدرش گفت و همراه او به کلانتری رفت تا تسلیم شود. 

واژه های کلیدی: زندگی | همراه | آپارتمان | پلیس آگاهی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs